Akademia FSW

W sklepie
Rękawice Bokserskie

110 pln
Więcej produktów ...
*** VIDEO *** VIDEO *** VIDEO ***

A k t u a l n o ś c i

POLISH CHAMPIONSHIP FMA Stick Fighting

( registration     -     click     the     following     poster )MISTRZOSTWA POLSKI FMA Stick Fighting

( zapisy     -     kliknij     poniższy     plakat )


PC_MP_2017
HARMONOGRAM 2018

SCHEDULE 2018


Zapraszamy na www.OMEGASPORTS.pl
PROMOCJA

Od października do grudnia 2011r obejmuje PROMOCJA cenowa:

PANOWIE - za zajecia 2 x w tygodniu FMA płacą tylko 90 zł za miesiąc 

PANIE - za zajecia 2 x w tygodniu FMA płacą 80 zł za miesiąc

dotyczy to grup w Warszawie na Woli :

 - ul. Płocka 30  - środy i piątki godzina 18:30

ZAPRASZAMY pierwszy trening zawsze za DARMO 
DARMOWY kurs SAMOOBRONY dla KOBIET I relacja

14 września informowaliśmy o możliwości wzięcia udziału w darmowym kursie samoobrony dla kobiet, organizowanym przez Urząd Miasta Ząbki. Jak się okazało, z możliwości tej postanowiło skorzystać kilkadziesiąt kobiet! Na pierwszym spotkaniu, które miało miejsce 4 października, stawiło się blisko 40 pań, które z różnych powodów przybyły szkolić się w sztuce samoobrony.

Postanowiliśmy wybrać się na kolejne zajęcia i osobiście sprawdzić na żywo, jak wygląda profesjonalny trening, który ma za zadanie przygotować  kobiety do radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych. Takich, w których większość, nie tylko damskiej części społeczeństwa, jest zwyczajnie bezbronna.

 Czwartek, 6 października, godzina 18:00, Filia Szkoły Podstawowej nr3 w Ząbkach. Blisko 40 pań przygotowanych na ostry, dwugodzinny trening. Na sali powitał mnie trener i jednocześnie prezes Klubu Sportowego Omega SportsRobert Kwiatkowski. Pan Robert szybko przeszedł do rzeczy. Sprawdzenie listy i rozgrzewka. Od samego początku widać było, że trening, to nie piknik na zielonej trawce, ale ciężka praca.

 Kilka minut rozgrzewki i przejście do ćwiczenia układów ciosów, uników i krzyków. Na początku w pojedynkę, później w parach. W ruch poszły ochraniacze. Ciosy zbijające uderzenia potencjalnego napastnika, okrzyki dezorientujące i w końcu kopnięcie obezwładniające, które daje szanse na ucieczkę.

Należy pamiętać, że kurs ten nie ma na celu tylko doskonalenia techniki obrony, ale przede wszystkim uczy, jak zachować się w sytuacji napaści. Poruszane są również kwestie prawne. I tak na przykład uczestniczki szkolenia dowiedziały się, że jeśli w przypadku napadu „uszkodzą” napastnika to bezzwłocznie muszą  znaleźć się w bezpiecznym miejscu, a następnie powiadomić policję lub udać się na najbliższy posterunek. W przeciwnym razie napastnik może zgłosić np. napaść. Trener przekazuje zatem nie tylko wiedzę praktyczną, ale i bardzo istotną wiedzę teoretyczną.

 Tuż przed godziną dwudziestą, czyli po dwóch godzinach treningu, patrząc na zmęczone, ale i uśmiechnięte twarze pełne satysfakcji oraz determinacji, trzeba przyznać, że pomysł organizowania takiego kursu przez UM jest strzałem w dziesiątkę. Wypada wspomnieć, że jest to już trzecia grupa, która szkoli swoje umiejętności samoobronne. Miejmy nadzieję, że stanie się to już tradycją.

O postępach pań będziemy z pewnością jeszcze pisać. Życzymy zapału i wytrwałości!

 
Kurs SAMOOBRONY DLA KOBIET w URSUSIE

5 października w środę rusza kurs SAMOOBRONY dla KOBIET w URSUSIE, który odbywać sie będzie w Zespole Szkół nr 42 ul. Konińska 2 o godzinie 19:30

Zapraszamy wszystkie PANIE 

Czujesz się nie bezpiecznie na ulicy przyjdz naucz się podstawowych technik, które pozwola przezwyciężyć strach.

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


ZAPISY NA ZAJĘCIA

Wtorki i czwartki  

DZIECI -godz 18:00

Dorośli FMA- 19:00

Dorośli BOKS - 20:15

tel: 501-749-507

Copyright (C) 2009 Akademia Filipińskich Sztuk Walki