Akademia FSW

W sklepie
Rękawice Bokserskie

110 pln
Więcej produktów ...
*** VIDEO *** VIDEO *** VIDEO ***

A k t u a l n o ś c i

POLISH CHAMPIONSHIP FMA Stick Fighting

( registration     -     click     the     following     poster )MISTRZOSTWA POLSKI FMA Stick Fighting

( zapisy     -     kliknij     poniższy     plakat )


PC_MP_2017
HARMONOGRAM 2018

SCHEDULE 2018


Zapraszamy na Summer Camp 2016r

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuk walki na tego roczny Summer Camp 2016r. W tym roku obóż nasz odbędzie sie w miejscowości Przysucha ok 120 km od Warszawy a 37 km od Radomia koło samego Zalewu Topornia.

Zalew Topornia o powierzchni 5 ha na rzece Radomka. Kąpielisko strzeżone, malownicza wyspa, piaszczyste plaże, brodzik dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów, boiska, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, batut, kule do chodzenia po wodzie, place zabaw, gry zręcznościowe, bilard, air hokej i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Możliwość wędkowania. Zapraszamy na nową plażę z hawajskimi palmami, parasolami i nowoczesnym sprzętem pływającym. W pobliżu znajduje się stadnina koni z pięknymi terenami rekreacyjnymi.

W pobliżu ośrodka wczasowego liczne szlaki do wędrówek pieszych i rowerowych, szlak turystyczny im. mjr. Hubala. Możliwość organizowania wycieczek turystycznych w Góry Świętokrzyskie, do Kazimierza, Czarnolasu, Oblęgorka, centrum zabaw „Fantazja” w Radomiu. Wycieczki konne i leśne, 2,5km od ośrodka znajduje się nowa hala sportowa oraz nowoczesna pływalnia powiatowa z aquaparkiem.

Podczas obozu bedą odbywać sie 2-3 treningi dziennie a wyżej wymienione atrakcje będą relaksować nas i pozytywnie nastawiać do kolejnych treningów. Ostatniego dnia obozu odbedzie się egzamin na pasy z ciężko przerobionego materiału.

Zapraszamy nowe osoby, które jeszcze nie miały doczynienia ze sztukami walki poniewaz cały materiał , który przerabiamy odnosi się do samoobrony jak wykożystać te techniki w życiu codziennym. Oczywiście jeżeli nadaży siętaka sytuacja jak będzie trzeba je zastosować.

Zapraszamy równiez kluby ćwiczące różne style, inne style walki niż FMA poniewaz zajęcia będą podzielone i każdego dnia będziemy trenować równiez do zawodów w semi, light i full contact.

Obiecujemy że znajdzie się coś ciekawego dla każdej osoby tej która ćwiczy już kilka lat jak i tej co dopiero zacznie na naszym SUMMER CAMP.  
Trening oraz egzamin na stopnie

23 lutego 2016 roku odbył sie egzamin na stopnie z Modern Arnis & Kombatan

Egzamin podzielony był na grupy zaawansowania. Dobrze wypadła najmłodsza grupa dzieci, która działa dopiero od września 2015r. Wszystkie dzieciaczki zdały wsój pierwszy biały pas w FMA. Grupa dorosłych jest już zaawansowaną grupą podczas ostatniego summer camp egzamin przeprowadzaliśmy w pełnym słońcu oraz kilka godzin. Samo to że osoby przetrwały ten skwar to już trzeba im pogratulować. Kilkugodzinny egzamin składający się z kilku części oraz przeegzaminowanie każdej osoby i zwrócenie uwagi każdej osobie na wszystkie zagadnienia dało to że egzamin trwał 3/4 dnia. Każda osoba, która zdawała sumiennie nauczyłe sie całego materiału podczas obozu. Chociaż połowie osób podczas obozu zmęczenie dawało znać każdy może powiedzieć że przygotował sie sumiennie i zdał zasłużenie swój egzamin. Osoby, które nie zaliczyły egzaminu był 2 termin po wakacjach w którym mogły zaliczyć egzamin.
Mistrzostwa Świata FMA Stick Fighting 2015r

28 Listopada 2015 roku w Ząbkach pod Warszawą odbyły się Mistrzostwa Świata FMA Stick Fighting.

Ipmereza był apod patronatem Ambasady Filipin , Burmistrza Miasta Ząbki oraz Starosty Wołomińskiego. 

Odbyło sie 6 konkurencji:

- soft

- soft gabka

- noż

- nóż gąbka

- 1 Kij Full Contact

- 2 Kije Full Contact

Wystapiły kluby z Tłuszcz Wyszkowa Poznania, Warszawy, Rzeszowa, Jabłonowa, Angli , Ząbek i inne

 

Zapraszamy na zawody w 2016 roku

- Mistrzostwa Mazowsza FMA Stick Fighting - 2-04-2016

- Mistrzostwa Mazowsza All Style Martial Arts - 2-04-2016   

- Mistrzostwa Polski FMA Stick Fighting - 14 maj 2016

- Mistrzostwa Europy FMA Stick Fighting - październik, listopad
Akademia Filipińskich Sztuk Walki - Filipino Martial Arts Academy

Akademia Filipińskich Sztuk Walki jest organizatorem Mistrzostw Świata FMA 24-25 października 2015r , które organizujemy w Ząbkach wspólnie z Burmiastrzem Robertem Perkowskim, MOSIR Ząbki i innymi organizacjami.

Zapraszamy firmy, organizacje do współpracy

kontakt:

akademiafsw@o2.pl

 

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


ZAPISY NA ZAJĘCIA

Wtorki i czwartki  

DZIECI -godz 18:00

Dorośli FMA- 19:00

Dorośli BOKS - 20:15

tel: 501-749-507

Copyright (C) 2009 Akademia Filipińskich Sztuk Walki