Akademia FSW

W sklepie
Spodnie do Modern Arnis & Kombatan

70 pln
Więcej produktów ...
*** VIDEO *** VIDEO *** VIDEO ***

A k t u a l n o ś c i

POLISH CHAMPIONSHIP FMA Stick Fighting

( registration     -     click     the     following     poster )MISTRZOSTWA POLSKI FMA Stick Fighting

( zapisy     -     kliknij     poniższy     plakat )


PC_MP_2017
HARMONOGRAM 2018

SCHEDULE 2018


AKADEMIA FILIPIŃSKICH SZTUK WALKI W WARSZAWIE

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w Warszawie

 

Saska Kępa - ul. Saska 78  poniedziałki i środy godz:18:00

Wola - ul. Płocka 30   wtorki i czwartki godz 19:00

 
Mistrzostwa Polski Wushu

W dniach 12-13 września na Hali Sportowej KOŁO w Warszawie (ul.Obozowa 60) odbędą się Mistrzostwa Polski  WUSHU. Będzie można obejrzeć zawody w Sanshou (Full Contact) Qingda (Light Contact) ale także TAOLU (Formy-sportowe,tradycyjne itd).

 

Zapraszamy
Rozpoczęcie Zajęć

Zajęcia prowadzimy we wtorki i czwartki ul. Płocka 30 o godzinie 19:00 i na ul.Saskiej 78 w szkole chemicznej w każdy poniedziałek i środę o godzinie 18:00-19:00

Zapraszamy

 
GM ERNESTO A. PRESAS w POLSCE
gm_ernesto
    W dniach 8 -22 sierpnia br. w górskiej miejscowości Węgierska Górka odbył się juz VII Międzynarodowy Obóz Szkoleniowy Filipino Arnis de Mano Poland, tym razem pod tytułem "PRESAS KOMBATAN TRAINING CAMP". Na to jedyne w Europie zgrupowanie zjechali się przedstawiciele klubów i organizacji z Niemiec, Portugalii, Turcji, Szwecji, Irlandii, Włoch, Finlandii, Filipin i z Polski. Treningi odbywały się 3 razy dziennie po 2 - 2,5 godz. Zajęcia poranne i popołudniowe prowadził razem z swoim zięciem Mistrzem Michaelem Ermackiem nasz Mistrz Grand Master Ernesto A. Presas - prezydent IPMAF, największej organizacji na świecie, w której uprawia się Kombatan i Mano-Mano. Natomiast treningi wieczorne prowadził Chief Instructor of Poland (IPMAF Poland) GM - dr Andreas Boruta.

Dużo czasu poświęcono na Palit-Palit z uzyciem kija, 2 kiji, noża, Dulo-Dulo, Empty Hand. Oprócz tego intebsywnie pracowano nad podwójnym kijem, rozbrojeniami i kontrą, a także Dos Puntos, Espadą y Dagą, Dobladą, Abanico itp.

Reasumując, uczestnicy mogli zapoznać się prawie z całym materiałem szkoleniowym zawartym w systemie. GM Ernesto Presas starał się jak mógł, dwoił się i troił i pokazał nam także - w dowód uznania za wysoki poziom jaki zaprezentowali nasi uczniowie - w drugiej części obozu przeznaczonej dla instruktorów - całą masę technik, których normalnie - poza Filipinami - się nie uczy i nie pokazuje.

Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni...

W przedostatnim dniu obozu odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie; Lakan Dalawa (2) uzyskał Piotr A. Duchnik (Polska) i Robert Deilke (Niemcy) a stopień Lakan Isa (1) Krzysztof Herman i Damian Szczygłowski (Polska) oraz Veronica Cappolecchia i Fabrizio Guzetta (Włochy).

Gratulacje dla naszych arnisadorów z Akademi, którzy zdali egzamin na stopnie wyższe.

Atmosfera na obozie była bardzo dobra; zawarto dużo nowych znajomości, przyjaźni i trochę już zmęczeni uczestnicy obozu po wspaniałym bankiecie, na którym karierę robiło pieczone prosię rozjechali się do swoich krajów i klubów.

Do zobaczenia za rok....

Serdeczne podziękowania składamy Panu Włodzimierzowi Kalfasowi za wspaniałą gościnę uczestników obozu w Ośrodku "Fresco".

 

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


ZAPISY NA ZAJĘCIA

Wtorki i czwartki  

DZIECI -godz 18:00

Dorośli FMA- 19:00

Dorośli BOKS - 20:15

tel: 501-749-507

Copyright (C) 2009 Akademia Filipińskich Sztuk Walki